|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik SUS304 | Orta temiz: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Teorisi: | Fiziksel temizlik | Denetim modu: | yapay |
| Karakter: | Kapsamlı temizlik | Otomasyon: | yarı otomatik |
| Durumu: | Yeni | ||
| Vurgulamak: | Ultrasonik Banyo Temizleyici,ultrasonic bath cleaner |
||
Taşınabilir Masaüstü Ultrasonik Temizleyici, Mini Dental Cihaz tıbbi ultrasonik temizleyici
Özellikler:
| model | JP-020S |
| Ultrasonik güç | 60 / 120W (2pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 3.2 L |
| kronometre | Dijital 1-30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 80 ℃ ayarlanabilir |
| Yıkama sepeti | 1 bilgisayar |
| kapak | dahil |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 240 * 135 * 100 mm |
| Birim boyutu | 265 * 165 * 220 mm |
| Paket boyutu | 340 * 245 * 310 mm |
| NW | 3.6 Kg |
| GW | 4.3 Kg |
| sertifika | Rohs / CE |

İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370