|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | ABS, paslanmaz çelik | Orta temiz: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Denetim modu: | yapay | Temiz etki: | Kapsamlı temizlik |
| Teorisi: | Pisycal temizlik | Özelleştir: | KULLANILABİLİR |
| Durumu: | Yeni | ||
| Vurgulamak: | Küçük ultrasonik temizleyici,ultrasonic vegetable cleaner |
||
0.6L 35W 42KHz Dijital Ultrasonik Temizleyici, Zamanlayıcı Güneş Gözlüğü ultrasonik çamaşır makinesi
Şartname:
| model | JP-3800T |
| Ultrasonik güç | 35W (1pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Tank kapasitesi | 0,6 L |
| kronometre | 5 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 155x95x52 mm |
| Birim boyutu | 210x145x140 mm |
| Paket boyutu | 265x175x180mm |
| NW | 1,0 Kg |
| GW | 1.2 Kg |
| sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370