|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | ABS | Temizleme aracı: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Temiz etki: | Kapsamlı temizlik | Denetim modu: | yapay |
| Teorisi: | Fiziksel temizlik | Charater: | yüksek verimlilik |
| Özelleştir: | KULLANILABİLİR | Durumu: | Yeni |
| Vurgulamak: | Küçük ultrasonik temizleyici,Ultrasonik takı temizleyici |
||
40KHz Frekans 35W Takı Dijital Ultrasonik Temizleyici CE / RoHS / FCC
Şartname:
| model | JP-900S |
| Ultrasonik güç | 35W (1pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Tank kapasitesi | 0,75 L |
| kronometre | 5 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 150x130x50 MM |
| Birim boyutu | 200x175x145MM |
| Paket boyutu | 240x200x200mm |
| NW | 1,0 Kg |
| GW | 1.2 Kg |
| sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |



İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370