|
Ürün ayrıntıları:
|
| Vurgulamak: | Skymen Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Banyo Temizleyici |
||
|---|---|---|---|
Dijital Isıtıcı Masaüstü Ultrasonik Temizleyici, Ev Tipi Mutfak Ultrasonik Temizleme Makinesi
Özellikler:
| model | JP-030T |
| Ultrasonik güç | 90 / 180W (3 adet dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 4.5 L |
| kronometre | Dijital 1-30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 80 ℃ |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 300 * 150 * 100 mm |
| Birim boyutu | 325 * 180 * 225 mm |
| Paket boyutu | 410 * 255 * 310mm |
| NW | 4,6 Kg |
| GW | 5,4 Kg |
| sertifika | Rohs / CE |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370