|
Ürün ayrıntıları:
|
| Uygulama: | Temizlik | Temizlik ortamı: | Islak temizlik |
|---|---|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik | Temizleme hassasiyeti: | Hassas temizlik |
| Denetim modu: | yapay | İlke: | Fiziksel temizlik |
| Durumu: | Yeni | ||
| Vurgulamak: | Skymen Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Banyo Temizleyici |
||
15 L Paslanmaz Çelik Ticari Tezgahüstü Ultrasonik Temizleyici 200w Isıtmalı Islak Tank
Özellikler:
| model | JP-060S |
| Ultrasonik güç | 360W |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 15 L |
| kronometre | Dijital 1-30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 80 ℃ |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 300 * 300 * 150 mm |
| Birim boyutu | 360 * 325 * 285 mm |
| Paket boyutu | 460 * 410 * 360mm |
| NW | 9,1 Kg |
| GW | 10.3 Kg |
| sertifika | Rohs / CE |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370