|
Ürün ayrıntıları:
|
| Uygulama: | Gözlük temizleme | Temizlik ortamı: | ıslak |
|---|---|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik | Denetim modu: | yapay |
| İlke: | Fiziksel temizlik | Özellikleri: | Titiz |
| Durumu: | Yeni | ||
| Vurgulamak: | Küçük ultrasonik temizleyici,ultrasonic vegetable cleaner |
||
35W Renkli Kapaklı Kontakt Lens Gözlüklü Masaüstü Taşınabilir Ultrasonik Temizleyici / Banyo Taşınabilir
Özellikler:
| Model | JP-890 |
| Ultrasonik güç | 35W (1pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 42KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Tank kapasitesi | 20.6 L |
| Zamanlayıcı | 18 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 155x95x52 mm |
| Birim boyutu | 206x152x132 mm |
| Renk kutusu | 245 × 175 × 165mm |
| Karton boyutu | 545 × 510 × 355mm, 12 kutu / karton |
| KB | 0,9 Kg |
| GW | 1.1 Kg |
| Sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS; FCC |



İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370