|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tank malzemesi: | SUS304 / 316 | Tank Boyutu: | L500 * W350 * H300mm |
|---|---|---|---|
| Birim boyutu: | L680 * W530 * H700cm | Ultrasonik güç: | 900W |
| Ultrasonik frekans: | 40KHz / 28KHz | Isıtma gücü: | 3000W |
| Zamanlayıcı: | 1-99dk dijital ayarlanabilir | Isıtıcı: | 20-80 ℃ dijital ayarlanabilir |
| Gerilim: | AC 110V / AC220V, 1 fazlı | Diğerleri: | Tekerler ve frenler ile |
| Vurgulamak: | ultrasonik temizleme ünitesi,ultrasonic cleaning unit |
||
Endüstriyel Ultrasonik parça temizleyici JP-180ST
| Model | JP-180ST (dijital, güç ayarlı) |
| Tank büyüklüğü | 50 × 35 × 30cm |
| Birim boyutu | 68x53x70 cm |
| Ahşap kutu paketi | 85x62x88 cm |
| Ultrasonik güç | 360W ~ 900W |
| Isıtma Gücü | 3000W |
| Zamanlayıcı: | 1 ~ 99 dakika ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 0 ~ 80 ℃ ayarlanabilir |
| Sıklık | 28 / 40kHz |
| Tank kapasitesi | 53L |
| GW | 80kg |
Paket listesi
1 * ultrasonik temizleyici
1 * sepet
1 * kapak
1 * İngilizce el kitabı
1 * güç kablosu

Ultrasonik parçalar temizleyicisi nedir?
Ultrasonik parçalar yıkayıcılar, temizleme sıvısında kontrollü kavitasyon indükleyerek çalışırlar. Kavitasyon kabarcıkları aniden oluşup çöker, depoya dalmış nesnelerin (kir, toz, yağ, yağ gibi) yüzeylere karşı muazzam enerjiyi serbest bırakır. Bu eylem, toprakları parçalardan çıkarmak için "ovar". Kavitasyon ünitenin frekansı ile belirlenir. Düşük frekanslar büyük kavitasyon oluşturur ve yüksek frekanslar daha küçük kavitasyon üretir, ancak daha fazla sayıda.
Seçiminiz için diğer boyut
| Model | Tank büyüklüğü | Birim boyutu | Hacim | Ultrasonik güç | Sıklık | Isıtma Gücü | Zamanlayıcı | Isıtma sıcaklığı |
| L × G × Y (mm) | L × G × Y (mm) | (L) | (W) | (KHz) | (W) | (MIN) | (° C) | |
| JP-120ST | 500x300x250 | 670x480x700 | 38 | 240-600 | 28/40 | 1500 | 1-99 | 0-80 |
| JP-180ST | 500x350x300 | 680x530x700 | 53 | 360-900 | 3000 | |||
| JP-240ST | 550x400x350 | 730x580x770 | 77 | 480-1200 | 3000 | |||
| JP-300ST | 550x450x400 | 730x618x800 | 99 | 1500 | 4500 | |||
| JP-301ST | 800x300x400 | 940x420x800 | 96 | 1500 | 4500 | |||
| JP-360ST | 600x500x450 | 805x705x780 | 135 | 1800 tane | 4500 | |||
| JP-480ST | 700x500x500 | 870x705x790 | 175 | 2400 | 6000 | |||
| JP-600ST | 800x600x500 | 970x770x800 | 264 | 3000 | 6000 | |||
| JP-720ST | 1000x600x600 | 1170x770x715 | 360 | 3600 | 9000 |
Yağ filtresi sistemi ile
| Model | JP-240G | JP-360G | JP- 480G | JP-720G |
| Tank ebadı (MM) | 550 * 400 * 350 | 600 * 500 * 450 | 700 * 500 * 500 | 1000 * 600 * 600 |
| Tank kapasitesi | 77L | 135L | 175L | 360L |
| Dönüştürücüler | 24 | 36 | 48 | 72 |
| Ultrasonik güç | 1200W | 1800W | 2400W | 3600W |
| Isıtma Gücü | 3000W | 4500W | 6000W | 9000W |
| Ultrasonik frekans | 28KHZ / 40KHZ | |||
| Tank malzemesi | 304 / 316SUS | |||
| Tank kalınlığı | 2MM | |||
| Zamanlayıcı | 1S-99 saat ayarlanabilir / Normalde açık | |||
| Isıtıcı | 20-95 ℃ ayarlanabilir | |||
| Tahliye vanası | 1 inç | |||
| Sepet ve Kapak | Standart donanımlı | |||
| Makine Gerilimi | AC 220V / 380V, 3 fazlı | |||
| Jeneratör Gerilimi | AC 110V / 220V, 1 faz | |||

İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370