|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tank malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 | Tank Boyutu: | 500 * 300 * 150 |
|---|---|---|---|
| Birim boyutu: | 530 * 325 * 285 | Ultrasonik güç: | 480W |
| Ultrasonik frekans: | 40 KHz | Isıtma gücü: | 500W |
| Zamanlayıcı: | 0 ~ 30 dk dijital ayarlanabilir | Isıtıcı: | 0 ~ 80 ℃ dijital ayarlanabilir |
| Waranty: | 1 yıl | ||
| Vurgulamak: | Skymen Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Banyo Temizleyici |
||
Bisiklet zincirinin temizlenmesi için ultrasonik temizleyici JP-080S, depo kapasitesi: 22L
Ultrasonik temizleyici nedir?
Ultrasonik bir dijital temizleyici, en karmaşık veya temizlenmesi zor olsa bile herhangi bir parça veya alet / aletten kir, yağ veya yağın yok edilmesini sağlar. Geleneksel endüstriyel temizleme yöntemlerinden farklı olarak, bir dijital ultrasonik temizleyici bileşenlerini ayarlar , En iyi performanslarını garanti eder. TEMİZLEN HEDEFE ZARAR YOKTUR.
Dijital ultrasonik temizleyici, nakliye, havacılık, demiryolu ve gıda endüstrisi araçları ve malzemelerinin her türü için mükemmeldir .
ODM / OEM memnuniyetle karşılanmaktadır.
JP-080S AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLER
| Model | JP-080S (dijital zamanlayıcı ve ısıtıcı) |
| Tank kapasitesi | 22L (drenajlı) |
| Tank ebadı (mm) | 500x300x150 (L * G * H) |
| Birim boyutu (mm) | 530 * 325 * 285 |
| Kutu ambalaj (mm) | 635 * 405 * 335 |
| Ultrasonik güç | 480W |
| Isıtma Gücü | 500W |
| Zamanlayıcı | 1 ~ 30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 0 ~ 80 ℃ ayarlanabilir |
| Sıklık | 40.000 Hz |
Ürün Detayları
Firma bilgileri
İlgili ürünler
İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370