|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tank malzemesi: | SUS304 | Tank Boyutu: | 154 * 88 * 65mm |
|---|---|---|---|
| Ultrasonik frekans: | 40 KHz | Ultrasonik güç: | 256 |
| Zamanlayıcı Ayarı: | 0 ~ 30dakika ayarlanabilir | Birim boyutu: | 176 * 162 * 130mm |
| Ambalaj: | 12pcs/karton | ||
| Vurgulamak: | Skymen Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Banyo Temizleyici |
||
Ultrasonik kuyumcu temizleyici professional ultrasonik temizleme makinesi
JP-008 teknik özellikleri
40KHz
1,3 L
Tank boyutu: 154 * 88 * 65mm
| Model | JP-008 (dijital) |
| Açıklama | Dijital ultrasonik temizleyici |
| Malzeme | SUS304 |
| Paket | Karton |
| Tank büyüklüğü | 150 × 85 × 65mm |
| Birim boyutu | 180 × 110 × 130mm |
| Karton ambalajlama | 245x174x165 mm |
| Ultrasonik güç | 50W |
| Zamanlayıcı | 0 ~ 30 dk ayarlanabilir, 18 döngüler |
| Sıklık | 42KHz |
| Tank kapasitesi | 800ml |
| Adet / karton | 12pcs / kutu |
| KB | 0,9 kg |
| GW | 1.1kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | CE, FCC |

SUS304 sepet ve kapaklı
Firma bilgileri

İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370