Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı

Sertifika
Çin Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd Sertifikalar
Çin Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kaliteli ultrasonik temizleyici yaptığınız için mutluyum, ilk önce çok iyi.

—— Stefan (Almanya)

Mükemmel makine. Skymen ultrasonik temizleyiciyi profesyonel veya hobiye ihtiyaç duyan herkese tavsiye edebilirim.

—— Blasko Krstev

Sistemler iyi test edilmiş ve çok iyi çalışıyorlardı. Tüm yardımın için minnettarım. Gelecekteki işiniz için sizi tekrar bekliyoruz.

—— Haytham Tarhini (Suudi Arabistan)

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı
hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı

Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı

130. Kanton Fuarı genellikle 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı'na atıfta bulunur.130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15 Ekim - 3 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında çevrimiçi ve çevrimdışı olarak toplam 20 gün sergi süresi ile gerçekleştirilecek.

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  0

Yüzyılın salgınının özel arka planı altında, küresel tedarik zinciri endüstrisi zinciri tıkanmıştır ve personel değişimleri sorunsuz değildir.

 

Skymen, ilgili şirketleri denizaşırı pazarları genişletmeye nasıl teşvik edeceğini ve onlara nasıl hizmet edeceğini anlamaya çalışmaktadır. özel zor koşullar altında iç ve dış pazarlara açılmak, yeni iş fırsatları bulmak ve özel koşullar altında yeni gelişme elde etmek için çabalarken.

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  1

 

Standımız sergilendi ev serisi Ultrasonik Temizleyici, masaüstü serisi Ultrasonik Temizleyici ve endüstriyel seri Ultrasonik Temizleyici.

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  2

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  3

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  4

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  5

 

Aynı zamanda müşterilerimize yağ ve tozu temizlemek için ultrasonik kullanmayı gösterdik.Şu anda en verimli ve insan gücünden tasarruf sağlayan temizlik çözümüdür.

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  6hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  7

hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  8hakkında en son şirket haberleri Skymen 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarında Yer Aldı  9

"Yurtiçi ve uluslararası ikili döngüyü" teşvik etmenin yeni fırsatları ve salgın önleme ve kontrol gibi yeni zorluklarla karşı karşıya kalan Kanton Fuarı'nın başarılı bir şekilde toplanması, Çin'in sağlam kararlılığını göstererek Çin ekonomisinin istikrarlı bir şekilde toparlanmasının iyi ivmesini sürdürmeye elverişlidir. açılışını genişletmek ve Çin'in dünya ekonomik ve ticari büyümesini teşvik ettiğini göstermek.İnsanlık için ortak bir geleceğe sahip bir topluluk inşa etmek için sorumlu bir büyük ülke.

 

Skymen, 200'den fazla işçiye, 20 Mühendise ve 30000 metrekareye, endüstriyel makineler için ayda 2000 sete kadar kapasiteye sahiptir.Fabrikamız BSCI, Davranış Kuralları denetimini ve ISO9001: 2008'i geçmiştir, makinelerimiz CE, EMC, LVD, ROHS, FCC sertifikalarına sahiptir.Hammadde SCCP, REACH, PAHS sertifikasına sahiptir.

 

Fabrikamızda 4 üretim hattı, 300 işçi ve 60 teknisyen bulunmaktadır.Ev tipi ultrasonik temizleyicimiz, tezgah üstü ultrasonik temizleyicimiz, endüstriyel ultrasonik temizleyicimiz ve özelleştirilmiş ultrasonik temizleyicimiz var.Ayrıca, gereksinimlerinizi karşılamak için OEM/ODM ve çeşitli özelleştirilmiş süreçler sunuyoruz.

 

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Ağ: https://www.skymenultrasonic.com/
E-posta: info@skymen.cc
Whatsapp/Wechat:+8613570830637
Bize hoş geldiniz!

Pub Zaman : 2021-12-02 10:12:17 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Skymen Cleaning Equipment Shenzhen Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Nikki

Tel: 86-755-27094405

Faks: 86-755-27094405

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)