|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik SUS304 | Orta temiz: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Denetim modu: | yapay | Karakter: | Kapsamlı temizlik |
| Teorisi: | fiziksel | Özelleştir: | KULLANILABİLİR |
| Durumu: | Yeni | ||
| Vurgulamak: | Skymen Ultrasonik Temizleyici,ultrasonic bath cleaner |
||
15L Isıtıcı Ayarlanabilir Masaüstü Ultrasonik Temizleyici, Boya Hava fırçası Ultrasonik Temizleyici Banyo
Özellikler:
| model | JP-060T |
| Ultrasonik güç | 360W |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 15 L |
| kronometre | Dijital 1-30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 80 ℃ |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 300 * 300 * 150 mm |
| Birim boyutu | 360 * 325 * 285 mm |
| Paket boyutu | 460 * 410 * 360mm |
| NW | 9,1 Kg |
| GW | 10.3 Kg |
| sertifika | Rohs / CE |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370