|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | ABS | Orta temiz: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Denetim modu: | yapay | Teorisi: | Fiziksel temizlik |
| Karakter: | yüksek verimlilik | Özelleştir: | KULLANILABİLİR |
| Durumu: | Yeni | Temizleme etkisi: | Kapsamlı temizlik |
| Vurgulamak: | Küçük ultrasonik temizleyici,ultrasonic vegetable cleaner |
||
2.5L Skymen Gözlük Sunglass Dijital Ultrasonik Temizleyici Makinesi yüksek verimlilik
Özellikler:
| model | JP-2500 |
| Ultrasonik güç | 120 W (2adet dönüştürücüler) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 2.5L |
| kronometre | 7 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 250 x 150 x 80 MM |
| Birim boyutu | 290 * 223 * 185MM |
| Paket boyutu | 340x250x235mm |
| NW | 2,8 Kg |
| GW | 3.3 Kg |
| sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370