|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik SUS304 | Orta temiz: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Teorisi: | Fiziksel temizlik | Charater: | yüksek verimlilik |
| Özelleştir: | KULLANILABİLİR | Denetim modu: | yapay |
| Vurgulamak: | ultrasonik temizleme ünitesi,ultrasonic washing machine |
||
Zamanlayıcı Isıtıcı Motor Parçaları Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici, Yakıt Pompası Ultrasonik Temizleme Makinesi
Özellikler:
| model | JP-1072 |
| Ultrasonik güç | 3600W (60pcs dönüştürücüler) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 9000W |
| Tank kapasitesi | 360 L |
| kronometre | Dijital 1-99 dakika ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 0 ~ 95 ℃ ayarlanabilir |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 1000 x 600 * 600 MM |
| Birim boyutu | 1170 * 770 * 715MM |
| Paket boyutu | 1390 * 860 * 1050mm |
| NW | 216 Kg |
| GW | 287 Kg |
| sertifika | ISO9001: 2008 / CE |



İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370