|
Ürün ayrıntıları:
|
| Uygulama: | Protez temizliği | Ortamı temizleyin: | Yaş temizleme |
|---|---|---|---|
| Temizleme hassasiyeti: | İyice temizleme | Denetim modu: | yapay |
| İlke: | Fiziksel temizlik | Devlet: | Yeni |
| Paket: | 1 kutu / kutu | ||
| Vurgulamak: | ultrasonic vegetable cleaner,Ultrasonik takı temizleyici |
||
Profesyonel Plastik Sonic Protez Temizleyici, Ultrasonik Saat Temizleme Makinesi
Özellikler:
| model | JP-890 |
| Ultrasonik güç | 35W (1pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 42KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Tank kapasitesi | 20.6 L |
| kronometre | 18 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 155x95x52 mm |
| Birim boyutu | 206x152x132mm |
| Renk kutusu | 245 x 175 x 165 mm |
| Karton boyutu | 545 x 510 x 355mm, 12pcs / karton |
| NW | 0,9 Kg |
| GW | 1.1 Kg |
| sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS, FCC |

İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370