|
Ürün ayrıntıları:
|
| Uygulama: | Takı temizleme | Temizlik ortamı: | Islak temizlik |
|---|---|---|---|
| Otomasyon: | Otomotik | Temizleme hassasiyeti: | İyice temizleme |
| Denetim modu: | Artistik | Çalışma Prensibi: | Fiziksel |
| Sertifika: | ROHS-CE-FCC | Stete: | Yeni |
| Vurgulamak: | ultrasonic vegetable cleaner,Ultrasonik takı temizleyici |
||
0,75 L Dijital Otomatik Ultrasonik Gözlük Temizleyici, Zamanlayıcıya Sahip Ultrasonik Temizleme Banyosu
Özellikler:
| Model | JP-900T |
| Ultrasonik güç | 35W (1pc dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | ABS |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Tank kapasitesi | 0,75 L |
| Zamanlayıcı | 5 Dijital Zamanlayıcı Ayarları |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 150x130x50 MM |
| Birim boyutu | 200x175x145MM |
| Paket boyutu | 240x200x200mm |
| KB | 1,0 Kg |
| GW | 1.2 Kg |
| Sertifika | ISO9001: 2008; CE; RoHS; FCC |


İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370