|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik SUS304 | Kapasite: | 15L |
|---|---|---|---|
| Tank Boyutu: | 330 * 300 * 150 mm | Birim boyutu: | 360 * 325 * 285 mm |
| Ultrasonik güç: | 180 / 360W | Isıtma gücü: | 300W |
| Gerilim: | AC110-240 | ||
| Vurgulamak: | table top ultrasonic cleaner,ultrasonic cleaning equipments |
||
Nasıl çalışırım.
Temizleyici, solüsyona milyonlarca minik mikroskobik kabarcık yaratmak için ses dalgaları şeklinde ultrasonik enerjiyi (40 kHz) kullanır; bu da çözeltinin dokunduğu tüm yüzeylerde kirleri gevşeterek deliklere ve gizli boşluklara yol açar. Kavitasyon olarak adlandırılan bu eylem,
ultrasonik temizleme solüsyonları; yağlar, artıklar, solventler, macunlar ve kimyasallar ve diğer kirleticiler, temiz ve partikül içermeyen bir yüzey görünümü bırakarak güvenle kaldırılır ve dağılan hemen hemen her türlü toprağa nüfuz eder; çatlak ve iç deliklerde bile.
Şartname:
| model | JP-060T |
| Ultrasonik güç | 360W |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 200W |
| Tank kapasitesi | 15 L |
| kronometre | Dijital 1-30 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 80 ° C |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 300 * 300 * 150 mm |
| Birim boyutu | 360 * 325 * 285 mm |
| Paket boyutu | 460 * 410 * 360mm |
| NW | 9,1 Kg |
| GW | 10.3 Kg |
| sertifika | RoHs / CE |
Ultrasonik temizleyici ile ne tutturulabilir?
İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370