|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik SUS 304 | Kapasite: | 38L |
|---|---|---|---|
| Isıtma gücü: | 1500W | Ultrasonik güç: | 600W |
| Zamanlayıcı: | 1-99 saat ayarı | Frekans: | 4000 Hz |
| Vurgulamak: | Otomotiv Ultrasonik Temizleyici,ultrasonic cleaning device |
||
Güç Ayarlanabilir Endüstriyel Ultrasonik Temizleyici, Gösterge Tablası Ultrasonik Temizleyici
Nasıl çalışırım:
Ultrasonik temizleme solüsyonları; yağlar, artıklar, solventler, macunlar ve kimyasallar ve diğer kirleticiler, temiz ve partikül içermeyen yüzey görünümü bırakarak güvenli bir şekilde kaldırılır ve dağılan hemen hemen her türlü toprağa nüfuz eder; Çatlak ve iç deliklerde bile.
Özellikler:
| Model | JP- 120S T |
| Ultrasonik güç | 600 W |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 15 00W |
| Tank kapasitesi | 38 L |
| Zamanlayıcı | Dijital 1-99 dk ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 20 ~ 95 ºC |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 500 * 300 * 25 0 mm |
| Birim boyutu | 670 * 480 * 700 mm |
| Paket boyutu | 800 * 570 * 870 mm |
| KB | 54 Kg |
| GW | 70 Kg |
| Sertifika | Rohs / CE |



İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370