|
Ürün ayrıntıları:
|
| Kalınlığı: | Paslanmaz çelik SUS 304 | Kapasite: | 99 L |
|---|---|---|---|
| Frekans: | 40 KHz | Ultrasonik güç: | 600-1500 W |
| Isıtma gücü: | 3000 W | Zamanlayıcı: | 1-99 dakika |
| Isıtıcı: | 20-95 ° C | Tank Boyutu: | 550 * 450 * 400 |
| Birim boyutu: | 730 * 618 * 800mm | ||
| Vurgulamak: | Otomotiv Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Çamaşır Makinesi |
||
Dijital Isıtıcı Güç Ayarı Paslanmaz Tanklı Ultrasonik Tıbbi Temizleyici
Uygulama:
Golf kulübü, tıbbi sanayi, elektronik fabrika, kalıp fabrikası, araba atölyesi, dizel atölyesi, otomotiv sanayi, bilimsel laboratuar, üniversite, diş klinikleri, gözlük dükkanı, donanım araçları mağazası.
Teknik Özellikler:
| Model | JP-300ST |
| Ultrasonik güç | 600-1500W (30 adet dönüştürücü) |
| Sıklık | 40KHz |
| Ev materyalleri | SUS304 |
| Tank malzemesi | SUS304 |
| Isıtma Gücü | 3000W |
| Tank kapasitesi | 99 L |
| Zamanlayıcı | Dijital 1-99 dakika ayarlanabilir |
| Isıtıcı | 0 ~ 95 ℃ |
| Voltaj | AC 100 ~ 120V, 60Hz AC 220 ~ 240V, 50Hz |
| Tank büyüklüğü | 550 * 450 * 400MM |
| Birim boyutu | 730 * 618 * 800MM |
| Paket boyutu | 1100 * 600 * 980mm |
| KB | 88 Kg |
| GW | 110 Kg |
| Sertifika | ISO9001: 2008 / CE |





İlgili kişi: Miss. Anna
Tel: +86 13528763370